Vítejte na stránkách firmy

DIANAS

výrobce diamantových nástrojů.

Dovolujeme si Vám oznámit, že z důvodů ukončení činnosti nepřijímáme žádné objednávky.

Výrobou diamantových a KNB nástrojů galvanickou technologií se zabýváme již od roku 1994. Tyto nástroje jsou vhodné pro opracování velmi tvrdých materiálů jako jsou sklo, keramika, korund, kalené oceli ale např. i laminát apod. Vzhledem k použité galvanické technologii nanášení řezací vrstvy, která umožňuje vytvářet nástroje dle přání zákazníka při zachování příznivé ceny i při malosériové či kusové výrobě, se zaměřujeme na výrobu specializovaných nástrojů na zakázku.

Kromě výroby diamantových a KNB nástrojů nabízíme i další služby, jako například repase opotřebených diamantových nístrojů (vytvořených galvanickou technologií) či korekce brusné vrstvy (v případě bronzové či pryskyřičné vazby).

V prezentovaném sortimentu výrobků naleznete standardní trubkové vrtáky, řezací kotouče, diamantové pilníky a další nástroje. Tato nabídka však nepostihuje všechny naše možnosti. Vzhledem k použité technologii tvoří většinu našich zakázek výroba nástrojů dle přání a potřeb zákazníka. V tomto případě samozřejmě nehledejte potřebné nástroje v naší nabídce, ale obraťte se přímo na naší firmu.